• Vážení rodičia, milí žiaci,

oznamujeme Vám, že Vianočné prázdniny v školskom roku 2021/2022 sú od 20.decembra 2021 do 7. januára 2022. Nástup na vyučovanie je 10. januára 2022 podľa rozvrhu. V prípade zmeny nástupu na vyučovanie Vás budeme informovať prostredníctvom tejto webovej stránky resp. cez triednych učiteľov.

Želáme Vám pohodové Vianočné prázdniny a šťastný návrat do školy.

PhDr. Ľudmila Lukačková  PhD.                                                                                                         riaditeľka

• Prezenčné vzdelávanie

• Vážení rodičia, milí žiaci

oznamujeme Vám, že od utorka 14.12.2021 prechádzame na prezenčné vzdelávanie na základe novej vyhlášky č. 294/2021 RÚVZ Bratislava, ktorou sa zrušuje vyhláška č. 276/2021 a podľa Rozhodnutia ministra školstva zo dňa 8.12.2021.

Vyučovanie budeme realizovať v škole podľa manuálu ŠKOLSKÝ SEMAFOR, ktorý bol aktualizovaný dňa 26.11.2021 a dodržiavania protiepidemických opatrení podľa RÚVZ Bratislava. Vstup žiakov a zamestnancov do školy bude možný len na základe preukázania sa negatívnym Ag testom resp. tlačivom o bezinfekčnosti, alebo potvrdenia o očkovaní resp. o prekonaní ochorenia Covid19.

S pozdravom

• Dištančné vzdelávanie

• Vážení rodičia, milí žiaci

oznamujeme Vám, že od pondelka 06.12.2021 prechádzame na dištančné vzdelávanie na základe nariadenia RÚVZ, podľa ktorého sa  zatvárajú viaceré školy a školské zariadenia v Bratislavskom kraji, vrátane nášho Odborného učilišťa i Praktickej školy.

To znamená, že pedagogickí zamestnanci, budú komunikovať so žiakmi online, elektronicky alebo telefonicky. Pedagógovia budú pripravovať pre žiakov učebné texty, pracovné listy, cvičenia a kontrolné testy, pomocou ktorých si môžu žiaci precvičovať a opakovať učivo. Učebné materiály jednotlivých predmetov sú rozdelené podľa ročníkov a učebných odborov a nachádzajú sa v menu "Učebné materiály pre žiakov" na vrchnej lište.

O termíne návratu do školy na prezenčné vdelávanie Vás budeme informovať prostredníctvom tejto webovej stránky.

So srdečným pozdravom